PD Smolenice

Aktívna spoločnosť
IČO: 00208248
DIČ: 2020391384
IČ DPH: SK2020391384
neznáma, Smolenice

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Smolenice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 111
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 19,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/31/T
Predmet podnikania (výber): podnikanie v poľnohospodárskej výrobe a v lesníctve, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výro…; práce ťažkých mechanizmov; poľnohospodárske práce poľnohospodárskymi mechanizmami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Pinček od 8. 6. 2018
    člen predstavenstva
  • Jozef Zeleň od 8. 6. 2018
    člen predstavenstva
  • Milan Gočál od 8. 6. 2018
    člen predstavenstva
  • Pavol Sedlák od 8. 6. 2018
    člen predstavenstva
  • Zuzana Pinčeková od 8. 6. 2018
    člen predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Smolenice v roku 2025 znížila stratu o 67 % na 126,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
126,7 tis. €
Strata
2,7 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
34,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,3 tis., 2022 37,9 tis., 2023 4,9 tis., 2024 −386,4 tis., 2025 −126,7 tis.202145,3 tis.202237,9 tis.20234,9 tis.2024−386,4 tis.2025−126,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 3,1 mil., 2023 3,2 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,0 mil.20212,5 mil.20223,1 mil.20233,2 mil.20242,1 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € -126,7 tis. €
2024 2,1 mil. € -386,4 tis. €
2023 3,2 mil. € 4,9 tis. €
2022 3,1 mil. € 37,9 tis. €
2021 2,5 mil. € 45,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,2 tis. €
  • Finančné účty570,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,3 tis. €
  • Kapitálové fondy2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku92,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov395,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-126,7 tis. €
  • Rezervy34,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky174,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky568,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Smolenice v konkurze?

PD Smolenice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Smolenice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Smolenice tržby 2,0 mil. €.

Je firma PD Smolenice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Smolenice vykázala stratu 126,7 tis. €.

Je PD Smolenice platiteľom DPH?

PD Smolenice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Smolenice sídli?

PD Smolenice má sídlo na adrese neznáma, Smolenice.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026