PD Tulčík

Aktívna spoločnosť
IČO: 00200981
DIČ: 2020518753
IČ DPH: SK2020518753
neznáma, Tulčík

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Tulčík Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.10
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 90,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/174/P
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodársakych výrobkov za účelom spracovania alebo ďal…; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Maroš Eliáš od 24. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Gáll od 24. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Václav Pacan od 24. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Juraj Kačmár od 24. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • MVDr. Gabriel Drabiščák od 24. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Dalibor Drabiščák od 24. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Stanislav Drotár od 19. 6. 2024
    člen dozornej rady
  • Jaroslav Romanovský od 24. 3. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Tulčík v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 45,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 4,8 mil. €.

4,8 mil. €
Tržby
45,4 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
6,0 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 327,0 tis., 2022 316,4 tis., 2023 16,0 tis., 2024 33,1 tis., 2025 45,4 tis.2021327,0 tis.2022316,4 tis.202316,0 tis.202433,1 tis.202545,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,1 mil., 2024 4,2 mil., 2025 4,8 mil.20212,4 mil.20223,0 mil.20233,1 mil.20244,2 mil.20254,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,8 mil. € 45,4 tis. €
2024 4,2 mil. € 33,1 tis. €
2023 3,1 mil. € 16,0 tis. €
2022 3,0 mil. € 316,4 tis. €
2021 2,4 mil. € 327,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,1 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky971,4 tis. €
  • Finančné účty31,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,2 mil. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku496,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov155,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,4 tis. €
  • Rezervy73,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky63,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky590,6 tis. €
  • Bankové úvery759,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie616,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Tulčík v konkurze?

PD Tulčík nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Tulčík tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Tulčík tržby 4,8 mil. €.

Je firma PD Tulčík v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Tulčík dosiahla zisk 45,4 tis. €.

Je PD Tulčík platiteľom DPH?

PD Tulčík je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Tulčík sídli?

PD Tulčík má sídlo na adrese neznáma, Tulčík.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026