Poľnohospodárske družstvo Mlynica

Aktívna spoločnosť
IČO: 00199761
DIČ: 2020512769
IČ DPH: SK2020512769
Mlynica 78, Mlynica

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Mlynica 78, Mlynica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.00
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/2/P
Predmet podnikania (výber): - inžinierska činnosť; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - obchodná činnosť - nákup a predaj ojazdených traktorov, nákladných a osobných automobilov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poľnohospodárske družstvo Mlynica v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 743,8 tis. €.

743,8 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
4,9 mil. €
Aktíva
922,2 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 155,7 tis., 2022 135,4 tis., 2023 −216,8 tis., 2024 123,3 tis., 2025 2,5 tis.2021155,7 tis.2022135,4 tis.2023−216,8 tis.2024123,3 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 661,0 tis., 2022 937,9 tis., 2023 929,5 tis., 2024 670,2 tis., 2025 743,8 tis.2021661,0 tis.2022937,9 tis.2023929,5 tis.2024670,2 tis.2025743,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 743,8 tis. € 2,5 tis. €
2024 670,2 tis. € 123,3 tis. €
2023 929,5 tis. € -216,8 tis. €
2022 937,9 tis. € 135,4 tis. €
2021 661,0 tis. € 155,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok49,1 tis. €
  • Zásoby313,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky316,2 tis. €
  • Finančné účty24,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie117,7 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku568,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-585,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 tis. €
  • Rezervy82,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky404,1 tis. €
  • Bankové úvery872,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poľnohospodárske družstvo Mlynica v konkurze?

Poľnohospodárske družstvo Mlynica nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poľnohospodárske družstvo Mlynica tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poľnohospodárske družstvo Mlynica tržby 743,8 tis. €.

Je firma Poľnohospodárske družstvo Mlynica v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poľnohospodárske družstvo Mlynica dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je Poľnohospodárske družstvo Mlynica platiteľom DPH?

Poľnohospodárske družstvo Mlynica je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poľnohospodárske družstvo Mlynica sídli?

Poľnohospodárske družstvo Mlynica má sídlo na adrese Mlynica 78, Mlynica, 059 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026