PD Vráble

Aktívna spoločnosť
IČO: 00198901
DIČ: 2020411173
IČ DPH: SK2020411173
neznáma, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/83/N
Predmet podnikania (výber): -podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovan…; -zabezpečovanie hospodárskych a sociálnych potrieb svojich členov podľa zásad schválených členskou schôdzou alebo pre…; -vykonanie verejnej cestnej nákladnej dopravy a prác s poľnohospodárskymi mechanizmami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Erik Solár od 1. 7. 2017
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Vráble v roku 2025 zvýšila zisk o 145 % na 339,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
339,3 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,3 tis., 2022 34,9 tis., 2023 33,3 tis., 2024 138,4 tis., 2025 339,3 tis.202194,3 tis.202234,9 tis.202333,3 tis.2024138,4 tis.2025339,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,2 mil.20212,2 mil.20222,3 mil.20232,0 mil.20242,6 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 339,3 tis. €
2024 2,6 mil. € 138,4 tis. €
2023 2,0 mil. € 33,3 tis. €
2022 2,3 mil. € 34,9 tis. €
2021 2,2 mil. € 94,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok367 €
  • Zásoby638,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky131,3 tis. €
  • Finančné účty87,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie148,1 tis. €
  • Kapitálové fondy752,5 tis. €
  • Fondy zo zisku704,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie339,3 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky963,9 tis. €
  • Bankové úvery1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie648 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Vráble v konkurze?

PD Vráble nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Vráble tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Vráble tržby 2,2 mil. €.

Je firma PD Vráble v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Vráble dosiahla zisk 339,3 tis. €.

Je PD Vráble platiteľom DPH?

PD Vráble je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Vráble sídli?

PD Vráble má sídlo na adrese neznáma, Vráble.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026