Poľnohospodárske družstvo Močenok

Aktívna spoločnosť
IČO: 00198706
DIČ: 2020404958
IČ DPH: SK2020404958
Nitrianska 50, Močenok

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Nitrianska 50, Močenok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 15. 4. 2003
Základné imanie: 398,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 1992
Spisová značka: Dr/10061/T
Predmet podnikania (výber): - výroba ostatných potravinárskych výrobkov; - výroba píliarska a impregnácia dreva; - výroba stav.-stol. a tesárska základná (výroba okien, dverí a pod.) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Bleho od 26. 4. 2024
    člen štatutárneho orgánu
  • Jozef Pápay od 26. 4. 2024
    člen štatutárneho orgánu
  • Milan Gier od 26. 4. 2024
    člen štatutárneho orgánu
  • Ing. Ivan Hambalek od 26. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Jozef Chrenko od 26. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Mária Blehová od 26. 4. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poľnohospodárske družstvo Močenok v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 753,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
753,2 tis. €
Zisk
9,0 mil. €
Celkové výnosy
21,5 mil. €
Aktíva
20,1 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,6 tis., 2022 59,6 tis., 2023 1,2 mil., 2024 680,1 tis., 2025 753,2 tis.202159,6 tis.202259,6 tis.20231,2 mil.2024680,1 tis.2025753,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 mil., 2022 8,7 mil., 2023 7,9 mil., 2024 6,9 mil., 2025 7,3 mil.20216,3 mil.20228,7 mil.20237,9 mil.20246,9 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € 753,2 tis. €
2024 6,9 mil. € 680,1 tis. €
2023 7,9 mil. € 1,2 mil. €
2022 8,7 mil. € 59,6 tis. €
2021 6,3 mil. € 59,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,0 mil. €
  • Zásoby3,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky790,3 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok32,3 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie48,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie4,9 mil. €
  • Kapitálové fondy1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie753,2 tis. €
  • Rezervy37,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky274,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky927,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie119,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poľnohospodárske družstvo Močenok v konkurze?

Poľnohospodárske družstvo Močenok nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poľnohospodárske družstvo Močenok tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poľnohospodárske družstvo Močenok tržby 7,3 mil. €.

Je firma Poľnohospodárske družstvo Močenok v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poľnohospodárske družstvo Močenok dosiahla zisk 753,2 tis. €.

Je Poľnohospodárske družstvo Močenok platiteľom DPH?

Poľnohospodárske družstvo Močenok je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poľnohospodárske družstvo Močenok sídli?

Poľnohospodárske družstvo Močenok má sídlo na adrese Nitrianska 50, Močenok.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026