PD Belá-Dulice

Aktívna spoločnosť
IČO: 00196452
DIČ: 2020427024
IČ DPH: SK2020427024
Belá-Dulice

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Belá-Dulice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.00
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 92,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/146/L
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska a lesnícka výroba, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom …; - veľkooobchod a sprostr. obchodu okrem konces. živností; - prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dáša Hulejová od 21. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Adam Konôpka od 10. 6. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Bohumír Sumka od 21. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Emil Remšík od 21. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Jozef Hulej od 10. 6. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Mária Šišoláková od 21. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Martin Otruba od 21. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ján Salíni od 11. 5. 2021
    člen dozornej rady
  • Margita Kuráková od 11. 5. 2021
    člen dozornej rady
  • Michal Badín od 11. 5. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Belá-Dulice v roku 2025 zvýšila zisk o 74 % na 305,8 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
305,8 tis. €
Zisk
7,1 mil. €
Celkové výnosy
6,2 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
26,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,9 tis., 2022 36,4 tis., 2023 299,7 tis., 2024 175,5 tis., 2025 305,8 tis.202136,9 tis.202236,4 tis.2023299,7 tis.2024175,5 tis.2025305,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,1 mil., 2022 5,4 mil., 2023 5,7 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,1 mil.20214,1 mil.20225,4 mil.20235,7 mil.20244,8 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 305,8 tis. €
2024 4,8 mil. € 175,5 tis. €
2023 5,7 mil. € 299,7 tis. €
2022 5,4 mil. € 36,4 tis. €
2021 4,1 mil. € 36,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok17,4 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky227 €
  • Krátkodobé pohľadávky721,3 tis. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie24,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,1 mil. €
  • Kapitálové fondy791,8 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov802,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie305,8 tis. €
  • Rezervy99,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky146,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky360,6 tis. €
  • Bankové úvery399,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie498,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Belá-Dulice v konkurze?

PD Belá-Dulice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Belá-Dulice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Belá-Dulice tržby 5,1 mil. €.

Je firma PD Belá-Dulice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Belá-Dulice dosiahla zisk 305,8 tis. €.

Je PD Belá-Dulice platiteľom DPH?

PD Belá-Dulice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Belá-Dulice sídli?

PD Belá-Dulice má sídlo na adrese Belá-Dulice.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026