PD Búč

Aktívna spoločnosť
IČO: 00192945
DIČ: 2020401009
IČ DPH: SK2020401009
neznáma, Búč

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Búč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 141
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 388,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/14/N
Predmet podnikania (výber): - stravovanie závodné a iné účelové; - vykonávenie jednoduchých stavieb a poddodávok; - zámočnícka výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bence Édes od 15. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Štefan Nagy od 20. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Iveta Szigetiová od 26. 3. 2010
    člen predstavenstva
  • Juraj Halász od 15. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Tichomír Hatyina od 20. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Andrea Mocsiová od 20. 6. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Vince Halász od 20. 6. 2025
    člen dozornej rady
  • Viola Kissová od 26. 3. 2010
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Búč v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 101,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
101,9 tis. €
Zisk
4,8 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,2 tis., 2022 3,0 tis., 2023 7,0 tis., 2024 −107,6 tis., 2025 101,9 tis.202125,2 tis.20223,0 tis.20237,0 tis.2024−107,6 tis.2025101,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,1 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,7 mil., 2025 3,8 mil.20213,3 mil.20224,1 mil.20233,6 mil.20243,7 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 101,9 tis. €
2024 3,7 mil. € -107,6 tis. €
2023 3,6 mil. € 7,0 tis. €
2022 4,1 mil. € 3,0 tis. €
2021 3,3 mil. € 25,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok232 €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky261,0 tis. €
  • Finančné účty626,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie482,3 tis. €
  • Kapitálové fondy348,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie101,9 tis. €
  • Rezervy84,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky149,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky717,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Búč v konkurze?

PD Búč nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Búč tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Búč tržby 3,8 mil. €.

Je firma PD Búč v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Búč dosiahla zisk 101,9 tis. €.

Je PD Búč platiteľom DPH?

PD Búč je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Búč sídli?

PD Búč má sídlo na adrese neznáma, Búč.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026