PD Sebedín

Aktívna spoločnosť
IČO: 00189324
DIČ: 2020459276
IČ DPH: SK2020459276
neznáma, Sebedín-Bečov

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Sebedín-Bečov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.41
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 75,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/68/S
Predmet podnikania (výber): - podnikanie v poľnohospodárskej výrobe a v lesníctve, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných vý…; - sprostredkovateľská a obchodná činnosť so všetkými druhmi tovarov, na ktoré nie je potrebné osobitné povolenie; - vnútroštátna nákladná doprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Kuricová od 1. 12. 2021
    člen predstavenstva
  • Ján Škamla od 1. 12. 2021
    člen predstavenstva
  • Milan Škrečko od 1. 12. 2021
    člen predstavenstva
  • Antonín Skála od 1. 12. 2021
    člen dozornej rady
  • Igor Maľa od 1. 12. 2021
    člen dozornej rady
  • Ján Suja od 1. 12. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Sebedín v roku 2025 zvýšila stratu o 470 % na 133,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 183,8 tis. €.

183,8 tis. €
Tržby
133,4 tis. €
Strata
459,4 tis. €
Celkové výnosy
707,1 tis. €
Aktíva
317,0 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
−55,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,0 tis., 2022 −28,9 tis., 2023 620, 2024 −23,4 tis., 2025 −133,4 tis.2021−18,0 tis.2022−28,9 tis.20236202024−23,4 tis.2025−133,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 306,1 tis., 2022 239,6 tis., 2023 229,4 tis., 2024 187,7 tis., 2025 183,8 tis.2021306,1 tis.2022239,6 tis.2023229,4 tis.2024187,7 tis.2025183,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 660,9 tis., 2022 660,3 tis., 2023 711,1 tis., 2024 662,6 tis., 2025 459,4 tis.2021660,9 tis.2022660,3 tis.2023711,1 tis.2024662,6 tis.2025459,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 1,3 tis., 2024 1,5 tis., 2025 1,9 tis.202102022020231,3 tis.20241,5 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 183,8 tis. € -133,4 tis. €
2024 187,7 tis. € -23,4 tis. €
2023 229,4 tis. € 620 €
2022 239,6 tis. € -28,9 tis. €
2021 306,1 tis. € -18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok423,9 tis. €
  • Zásoby172,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,5 tis. €
  • Finančné účty11,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie235,2 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-840,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-133,4 tis. €
  • Rezervy10,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky143,9 tis. €
  • Bankové úvery190,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie34,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Sebedín v konkurze?

PD Sebedín nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Sebedín tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Sebedín tržby 183,8 tis. €.

Je firma PD Sebedín v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Sebedín vykázala stratu 133,4 tis. €.

Je PD Sebedín platiteľom DPH?

PD Sebedín je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Sebedín sídli?

PD Sebedín má sídlo na adrese neznáma, Sebedín-Bečov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026