SBD Bratislava I

Aktívna spoločnosť
IČO: 00169226
DIČ: 2020794226
IČ DPH: SK2020794226
neznáma, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 28. 8. 1992
Základné imanie: 2,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Dr/102/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť; vykonávanie bytových a občianskych stavieb; nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Marošová od 27. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Margaréta Jajcajová od 27. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Stanislav Setnický od 27. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Peter Vaňo od 27. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • JUDr. Oľga Adamcová od 27. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Magdaléna Nagyová od 27. 5. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SBD Bratislava I v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 17,0 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 699,6 tis. €.

699,6 tis. €
Tržby
17,0 tis. €
Zisk
699,8 tis. €
Celkové výnosy
8,2 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
77,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 99,9 tis., 2022 91,1 tis., 2023 237,6 tis., 2024 151,7 tis., 2025 17,0 tis.202199,9 tis.202291,1 tis.2023237,6 tis.2024151,7 tis.202517,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 583,4 tis., 2022 498,8 tis., 2023 507,1 tis., 2024 585,0 tis., 2025 699,6 tis.2021583,4 tis.2022498,8 tis.2023507,1 tis.2024585,0 tis.2025699,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 699,6 tis. € 17,0 tis. €
2024 585,0 tis. € 151,7 tis. €
2023 507,1 tis. € 237,6 tis. €
2022 498,8 tis. € 91,1 tis. €
2021 583,4 tis. € 99,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby863 €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Finančné účty2,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie143,9 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku240,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov511,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,0 tis. €
  • Rezervy134,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky685,4 tis. €
  • Bankové úvery1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie19,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SBD Bratislava I v konkurze?

SBD Bratislava I nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SBD Bratislava I tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SBD Bratislava I tržby 699,6 tis. €.

Je firma SBD Bratislava I v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SBD Bratislava I dosiahla zisk 17,0 tis. €.

Je SBD Bratislava I platiteľom DPH?

SBD Bratislava I je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SBD Bratislava I sídli?

SBD Bratislava I má sídlo na adrese neznáma, Bratislava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026