DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava

Aktívna spoločnosť
IČO: 00167908
DIČ: 2020325670
IČ DPH: SK2020325670
Trnavská cesta 80, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Trnavská cesta 80, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 7. 1990
Základné imanie: 1,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/111/B
Predmet podnikania (výber): zahranično-obchodná činnosť; prenájom nebytových priestorov a pozemkov vo vlastníctve družstva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Gáliková od 1. 9. 2017
    člen štatutárneho orgánu
  • Ing. Lukáš Štefl od 7. 5. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava v roku 2025 znížila stratu o 100 % na 394 € a tržby jej klesli o 6 % na 46,8 tis. €.

46,8 tis. €
Tržby
394 €
Strata
34,2 tis. €
Aktíva
-15,9 tis. €
Vlastné imanie
146 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 249, 2022 261, 2023 4,6 tis., 2024 −151,6 tis., 2025 −3942021249202226120234,6 tis.2024−151,6 tis.2025−394
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,1 tis., 2022 73,3 tis., 2023 66,7 tis., 2024 50,0 tis., 2025 46,8 tis.202129,1 tis.202273,3 tis.202366,7 tis.202450,0 tis.202546,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,8 tis. € -394 €
2024 50,0 tis. € -151,6 tis. €
2023 66,7 tis. € 4,6 tis. €
2022 73,3 tis. € 261 €
2021 29,1 tis. € 249 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-15,9 tis. €
  • Záväzky50,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava v konkurze?

DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava tržby 46,8 tis. €.

Je firma DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava vykázala stratu 394 €.

Je DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava platiteľom DPH?

DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava sídli?

DETVA, ľudovoumelecké výrobné družstvo Bratislava má sídlo na adrese Trnavská cesta 80, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026