Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov

Aktívna spoločnosť
IČO: 00149896
DIČ: 2020508380
IČ DPH: SK2020508380
Malcov 1, Malcov

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Malcov 1, Malcov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.10
Dátum vzniku: 12. 10. 2005
Základné imanie: 57,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/40/P
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárska výroba a podnikanie v lesníctve, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov a lesnýc…; Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Hricová od 23. 5. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Jozef Petrek od 23. 5. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Martin Martiček od 23. 5. 2025
    člen predstavenstva
  • Ján Džunda od 23. 5. 2025
    člen predstavenstva
  • Peter Mašlár od 23. 5. 2025
    člen predstavenstva
  • Anna Konfederáková od 23. 5. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Jana Rišková od 23. 5. 2025
    člen dozornej rady
  • Marek Džamba od 23. 5. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov v roku 2025 zvýšila zisk o 556 % na 180,7 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 773,6 tis. €.

773,6 tis. €
Tržby
180,7 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
4,2 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,3 tis., 2022 47,2 tis., 2023 61,1 tis., 2024 27,5 tis., 2025 180,7 tis.202162,3 tis.202247,2 tis.202361,1 tis.202427,5 tis.2025180,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 370,8 tis., 2022 582,6 tis., 2023 509,9 tis., 2024 508,0 tis., 2025 773,6 tis.2021370,8 tis.2022582,6 tis.2023509,9 tis.2024508,0 tis.2025773,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 773,6 tis. € 180,7 tis. €
2024 508,0 tis. € 27,5 tis. €
2023 509,9 tis. € 61,1 tis. €
2022 582,6 tis. € 47,2 tis. €
2021 370,8 tis. € 62,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby261,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky9,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky206,3 tis. €
  • Finančné účty1,7 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie358,9 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku321,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov995,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie180,7 tis. €
  • Rezervy844 €
  • Dlhodobé záväzky53,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky165,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie54,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov v konkurze?

Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov tržby 773,6 tis. €.

Je firma Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov dosiahla zisk 180,7 tis. €.

Je Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov platiteľom DPH?

Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov sídli?

Poľnohospodárske družstvo Javorina Malcov má sídlo na adrese Malcov 1, Malcov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026